Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ora 7 - Fabrikë e shpuzës dhe dyshekëve "Comodita" në panairin IMM ne Köln të Gjermanisë

Ora 7 - Fabrikë e shpuzës dhe dyshekëve "Comodita" në panairin IMM ne Köln të GjermanisëFabrika e shpuzës dhe dyshekëve "Comodita" morri pjesë si ekspozuese në panairin më të njohur në botë, IMM Cologne në Gjermani përkrahë shumë brendeve të njohura botërore. Comodita po ekspozon një shumëllojshmëri të prodhimeve të saj si shpuzë, lloje të ndryshme të dyshekëve, jastëk gjumi ergonomik dhe anatomik, mbishtresa dysheku, dyshek pikniku, si dhe jastëk mbështetës e dekorues. Panairi ishte i hapur për vizitorët nga data 14 janar deri më 20 janar.

Gepostet von Ora Shtate nê Klan Kosova am Montag, 21. Januar 2019

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.