Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Deputetë austriakë takojnë liderët shtetërorë dhe vizitojnë Comoditën, e quajnë dëshmi impresive të potencialit ekonomik të Kosovës

Deputeti austriak Martin Engelberg, i shoqëruar nga kolegia e tij parlamentare, Carmen Cricelli Jeitler, që është edhe kryesuese e grupit parlamentar të miqësisë Austri-Kosovë, kanë qëndruar për një vizitë dyditëshe në Kosovë. Gjatë kësaj periudhe, ata takuan liderët kryesorë të vendit, kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca, ministren e jashtme, Donika Gërvalla dhe kryeministrin Albin Kurti. …

Deputeti Peter Beyer viziton selinë e Devolli Corporation në Gjermani

Deputeti i Bundestagut gjerman Peter Beyer, ka qëndruar të enjten në zyrat e Shonid GmbH në Konigsallee të Dusseldorfit, ku është pritur nga afaristi kosovar Shkëlqim Devolli dhe Artan Berisha nga BEVO GmbH, që jeton dhe vepron në Gjermani. Beyer, i cili është edhe koordinator i bashkëpunimit transatlantik i qeverisë federale gjermane si dhe njohës …

DEAR CONSUMERS, DID YOU KNOW THAT…??!

Sleep plays a very important role in overall health and well being of a person..

Mr. Shkëlqim Devolli

CEO

Ideas, life and especially business practices of Mr. Ibrahim Devolli were guidelines for me as one of his inheritors. Our road to success can be described in few words: relentless work, modesty, respect for customers (and to all people) and keeping in line with the economic development. I sincerely believe that future generations will keep the tradition that generated permanent success for me and for all of us..

signature

Some of our Top Products

Comodita Memory
Comodita Dopio
Comodita Soft
Comodita Dream
Relax Notte
Relax Notte Plus
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.